ومپیر در نیمه اول سال جاری میلادی منتشر خواهد شد
792   1  

ومپیر در نیمه اول سال جاری میلادی منتشر خواهد شد

  دسته ویدئو گیم
  ۱۳ دی ۱۳۹۶
ومپیر در نیمه اول سال جاری میلادی منتشر خواهد شد

ومپیر یک بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک اکشن نقش آفرینی است که توسط شرکت فرانسوی دونت‌ناد انترتینمنت ساخته شده و بوسیلهٔ فوکوس هوم انترتینمنت منتشر خواهد شد. این بازی در سال ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. داستان بازی دربارهٔ دکتری خون‌آشام به نام جاناتان رید است که باید با شرایط نامیرایی خود دست و پنجه نرم کند. دکتر جاناتان رید در واقعه‌ای ناگهانی توسط یکی از بیمارانش گاز گرفته شده و تبدیل به یک خون‌آشام می‌شود. او باید با دو وضعیت مختلف همچون درمان کردن بیماران و سوگندنامه بقراط پزشکی‌اش، و از طرف دیگر، جنبه تازهٔ خون‌آشامی و طبیعت تشنه به خون خود کنار بیاید.

داستان ومپیر برگرفته از همه‌گیری ۱۹۱۸ آنفلوآنزای اسپانیایی است. آنفلوآنزای اسپانیایی پاندمی مرگباری بود که بین مارس ۱۹۱۹ تا ژوئن ۱۹۲۰ طول کشید. هر چند شروع این پاندمی قلب آمریکا بود اما به آنفلوآنزای اسپانیایی شهرت پیدا کرد. بر اثر این پاندمی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون انسان جان خود را از دست دادند.

بازی در نمای سوم شخص اجرا می شود. بازیکنان برای به اتمام رساندن بازی، هیچ نیازی به کشتن افراد ندارند که البته انتخاب این روش، اتمام بازی را بسیار سخت می کند. از محاوره و گفتگوهای شاخه‌ای می‌توان برای شکار قربانیان به منظور تغذیه از آن‌ها استفاده کرد، که باعث ارتقای درجهٔ تجربه، قدرت و توانایی‌های شخصیت اصلی بازی خواهد شد. سلاح‌های سرد و دوربرد نیز برای مقابله با دشمنان در طی بازی در اختیار بازیکن قرار خواهد گرفت.


توسعه دهنده: دونت‌ناد انترتینمنت  💎
ناشر: فوکوس هوم انترتینمنت  💎
کارگردان: فیلیپ مورو  💎
آهنگساز: الیور دریویر  💎
ژانر: اکشن رول پلیینگ  💎
پلتفرم: پی سی - پلی استیشن چهار - ایکس باکس وان  💎
مد: تک نفره  💎

:نیازمندی های پی سی 💻  
🔘  OS: Windows® 7 64-bit
🔘  CPU: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz or AMD® Phenom II X4 940
🔘  Graphic: NVIDIA® Geforce® GTX 660 or AMD® Radeon™ HD 7870
🔘  RAM: 6GB
🔘  HDD: 40GB
🔘  Others: DX 11

نویسنده: اکرم منتظری

جالب بود؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!