اسپایدرمن در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد
719   1  

اسپایدرمن در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد

  دسته ویدئو گیم
  ۱ خرداد ۱۳۹۷
اسپایدرمن در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد

بازی اسپایدرمن از سبک اکشن ماجراجویی بر طبق قهرمان معروف کمیک های مارول، توسط شرکت توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی آمریکایی اینسومنیاک گیمز توسعه داده شده و قرار است تا توسط سونی اینترکتیو انترتینمنت به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شود. اینسومنیاک گیمز یک شرکت توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی است که در ۲۸ فوریه ۱۹۹۴، توسط تد پرایس در بربنک، کالیفرنیا و با عنوان اولیهٔ «اکستریم سافتور» تأسیس شد، و یکسال بعد به اینسومنیاک گیمز تغییر نام داد. این شرکت سازندهٔ بازی‌های ویدئویی مختلفی برای کنسول‌های پلی‌استیشن، پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان است. اولین عنوان این شرکت در سال ۱۹۹۶، با نام «دیسراپتور» برای کنسول پلی‌استیشن ۱ بود که فروش ناچیزش تقریباً منجر به ورشکستگی شرکت شد.

این اولین بازی مجوزدار است که توسط اینسومنیاک گیمز توسعه یافته‌است. این بازی یک داستان جدید از مرد عنکبوتی را روایت می‌کند و به فیلم یا کتاب کمیک ارتباط نخواهد داشت. این بازی هر دو جنبه‌های شخصیت پیتر پارکر و مرد عنکبوتی را پوشش می‌دهد و از ویژگی‌های یک مرد عنکبوتی با تجربه‌تر برخوردار است.

وقتی شما بین دو ساختمان هستید می‌توانید بین دو ساختمان تار بزنید. وقتی به سمت مردم دکمه مشت زدن رو بزنید باهاشون یا عکس می‌گیرید یا میزنین قدش. شما نمی توانید هروقت که دلتان خواست به خانه پیتر پارکر بروید و فقط در کات سین‌ها، خانه پیتر دیده می‌شود. مردعنکبوتی می‌تواند از گوشی اش نیز استفاده کند و قابلیت فوتو مد نیز در بازی وجود دارد. مایلز مورالز نیز در بازی حضور دارد اما او قدرت‌های مردعنکبوتی را نخواهد داشت و فقط به عنوان یک دوست برای پیتر است.


توسعه دهنده: اینسومنیاک گیمز  💎
ناشر: سونی اینترکتیو انترتینمنت  💎
کارگردان: برایان اینتیهار - رایان اسمیت  💎
ژانر: اکشن ماجراجویی  💎
پلتفرم: پلی استیشن چهار  💎
مد: تک نفره  💎

نویسنده: اکرم منتظری

جالب بود؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!