کینگدام کام: دلیورنس در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد
685   1  

کینگدام کام: دلیورنس در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد

  دسته ویدئو گیم
  ۲۱ دی ۱۳۹۶
کینگدام کام: دلیورنس در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد

بازی کینگدام کام: دلیورنس در سبک اکشن و رول پلیینگ ارائه خواهد شد و می تواند یک تجربه تک نفره جالب در یک بازی قرون وسطایی باشد. این بازی توسط وارهورس استودیوز توسعه داده شده و توسط دیپ سیلور برای پی سی، پلی استیشن چهار و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. داستان بازی در زمان پادشاهی بوهم رخ می دهد. فرمانروای این پادشاهی تا سال ۱۸۰۶ میلادی یکی از امیران امپراتوری مقدس روم بود اما از آن پس جزئی از امپراتوری اتریش و از ۱۸۶۷ میلادی یکی از ایالات امپراتوری اتریش-مجارستان بود. به دنبال شکست دولت‌های مرکز در جنگ جهانی اول، پادشاهی بوهم و امپراتوری اتریش-مجارستان از میان رفتند و بوهم جزئی از جمهوری چکسلواکی شد.

درون بازی از نمای اول شخص استفاده می شود و بر طبق سیستم آر پی جی می توانید خودتان قابلیت های کاراکتر اصلی را معین نمایید. فضای بازی کاملا باز است و به گفته سازندگان حدود ۱۶ کیلومتر مربع است. بدین ترتیب می توانید ساعت ها درون این فضا به جستجو بپردازید. در این جستجو با مکان هایی برگرفته از واقعیات تاریخی روبرو خواهید بود و پازل های متنوعی را حل می کنید. گفتار در این بازی و نیز انتخاب ها بسیار حائز اهمیت هستند و می توانند در سطوح بالاتر کار شما را ساده تر و یا آسان تر کنند.

فیزیک اشیاء بازی با استفاده از موتور بازی کرای انجین شکل گرفته اند و بدین ترتیب هوش مصنوعی بازی، روش بازی و اشیاء آن را بسیار واق گرایانه می کند. به عنوان مثال سنگین شدن شما با لباس شوالیه ها و سلاح ها می تواند در راه رفتن، پریدن و نیز اسب سواری مؤثر باشند. سعی شده است تا داستان بازی غیر خطی باشد، بنابراین ممکن است که بازی را بدون درگیری با بخشی از آن به پایان رسانید و حتی ممکن است با صحنه ای که دیگران با آن روبرو بوده اند، برخوردی نداشته باشید.


توسعه دهنده: وارهورس استودیوز  💎
ناشر: دیپ سیلور  💎
کارگردان: دانیل واورا  💎
تهیه کننده: مارتین کلیما  💎
آهنگساز: جان والتا - آدام اسپورکا  💎
ژانر: اکشن رول پلیینگ  💎
پلتفرم: پی سی - پلی استیشن چهار - ایکس باکس وان  💎
مد: تک نفره  💎

:نیازمندی های پی سی 💻  
🔘  OS: Windows® 7 64-bit
🔘  CPU: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz or AMD® Phenom II X4 940
🔘  Graphic: NVIDIA® Geforce® GTX 660 or AMD® Radeon™ HD 7870
🔘  RAM: 6GB
🔘  HDD: 30GB
🔘  Others: DX 11

نویسنده: اکرم منتظری

جالب بود؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!