گاد آو وار در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد
806   1  

گاد آو وار در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد

  دسته ویدئو گیم
  ۵ فروردین ۱۳۹۷
گاد آو وار در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد

بازی خدای جنگ (با نام های خدای جنگ ۴ و خدای جنگ پی اس ۴) از سبک اکشن ماجراجویی است که در نمای سوم شخص اجرا می شود. این بازی توسط سانتا مونیکا استودیو توسعه داده شده است و قرار است تا توسط سونی اینترکتیو انترتینمنت برای پلی استیشن ۴ منتشر شود. این هشتمین قسمت در مجموعه بازی‌های خدای جنگ به شمار می‌رود و دنباله‌ای بر نسخهٔ خدای جنگ ۳ محسوب می‌شود. بازی به عنوان یک نسخه بازراه‌اندازی از سری خدای جنگ خواهد بود و این دفعه به جای آنکه داستان آن همانند تمامی قسمت‌ها در این مجموعه بازی بر اساس اساطیر یونانی دنبال شود، در اساطیر اسکاندیناوی روایت می‌شود.

شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به سن گذاشته و اکنون صاحب پسری است. کریتوس نقش مربی و محافظ پسرش را ایفا می‌کند و در طی روند بازی پسرش به او در مبارزات، اکتشافات و حل معماها کمک می‌کند. سلاح اصلی و نامدار کریتوس در این سری که با دو زنجیر به او متصل بود دیگر در این نسخه کاربرد ندارد و به جای آن او از یک تبرزین جادویی استفاده می‌کند. و همچنين گیم پلی بازی و زاویه دید کاملاً تغییر کرده است.

عناصر این بازی اکثرا خاصیت رول پلیینگ یا آر پی جی خود را حفظ کرده اند. اکثر مراحل به کمک کریتوس طی می شوند با این حال می توانید از پسر وی با نام آتریوس کمک گرفته و تیرهایی را از کمان وی رها کنید که البته تأثیر شگرفی ندارند و تنها دشمن را ضعیف تر می کنند


توسعه دهنده: سانتا مونیکا استودیو  💎
ناشر: سونی اینترکتیو انترتینمنت  💎
کارگردان: کوری بارلوگ  💎
آهنگساز: بیر مکریری  💎
ژانر: اکشن ماجراجویی  💎
پلتفرم: پلی استیشن چهار  💎
مد: تک نفره  💎

نویسنده: اکرم منتظری

جالب بود؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!