دیز گان در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد
817   1  

دیز گان در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد

  دسته ویدئو گیم
  ۱۱ دی ۱۳۹۶
دیز گان در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد

دیز گان یک بازی ویدئویی رو به انتشار، با صحنه پردازی نوع جهان باز در سبک اکشن ماجراجویی و ترس بقا است که توسط اِس‌آی‌ای بند استودیو ساخته شده، و قرار است بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. این اولین مالکیت فکری استودیو اِس‌آی‌ای بند از زمان بازی سایفون فیلتر در سال ۱۹۹۹ به شمار می‌رود. داستان بازی دو سال پس از یک بیماری همه‌گیر جهانی مخرب اتفاق می‌افتد و بازیکن کنترل شخصیت دیکن اِس‌تی جان، یک شکارچی جایزه‌بگیر را بر عهده دارد که با کشمکش بی‌رحمانه برای بقا مواجه شده است و به دنبال علتی برای زندگی می‌گردد. صداپیشگی کاراکتر اصلی به عهده ساموئل ویتور بوده است. ساموئل استوارت ویتور (متولد ۲۰ اکتبر ۱۹۷۷) یک بازیگر و موسیقیدان آمریکایی است. او در سریال‌های بسیاری مانند سی‌اس‌آی و دکستر و اسمالویل بازی کرده است. هم‌اکنون فیلم انسان بودن از او توسط شبکه سای فای در حال پخش است.

بازی در نمای سوم شخص اجرا می شود و با توجه به نوع جهان باز بودن بازی، می توان به روش های مختلفی مسیر بازی و داستان بازی را دنبال کرد. داستان بازی برگرفته از سبک رستاخیزی است. ادبیات داستانی رستاخیزی و پَسا-رَستاخیزی نام زیرسبکی از ژانر علمی-تخیلی است که به طور خاص به ماجراهای پیش آمده در فضای پس از فاجعه‌ای بزرگ می‌پردازد. در این زیرسبک اکثراً انسانیت نابود شده و جز اندکی از آن باقی نمانده و نجات‌یافتگان با تبعات فاجعه در گیر هستند.

درون بازی هم از مبارزات تن به تن و هم از سلاح های کوچک و بزرگ استفاده می شود. شرایط و آب و هوای بازی نیز پویا است و کاراتر اصلی و البته سایرین تحت تأثیر این شرایط خواهند بود. وسایل نقلیه ای همچون موتور نیز بسیار مورد استفاده خواهند بود.


توسعه دهنده: اِس‌آی‌ای بند استودیو  💎
ناشر: سونی اینتراکتیو انترتینمنت  💎
کارگردان: جان گاروین - جف راس  💎
آهنگساز: ناتان وایت هد  💎
ژانر: اکشن ماجراجویی - ترسناک بقا  💎
پلتفرم: پلی استیشن چهار  💎
مد: تک نفره  💎

نویسنده: اکرم منتظری

جالب بود؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!