نسخه ریمستر بازی کیش ‬یک‪ ‬آدمکش: سرکش در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد
948   1  

نسخه ریمستر بازی کیش ‬یک‪ ‬آدمکش: سرکش در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد

  دسته ویدئو گیم
  ۲۹ دی ۱۳۹۶
نسخه ریمستر بازی کیش ‬یک‪ ‬آدمکش: سرکش در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد

‪‬بازی کیش ‬یک‪ ‬آدمکش: سرکش در ژانر اکشن ماجراجویی و البته مخفی کاری است که در سال ۲۰۱۴ ارائه شده بود. این بازی توسط یوبی سافت سوفیا توسعه و توسط یوبی سافت منتشر شده بود. این بازی هشتمین قسمت از مجموعه کیش یک آدم‌کش، و دنباله بازی کیش یک آدم‌کش ۴: پرچم سیاه و همچنین مرتبط با کیش یک آدم‌کش ۳ و کیش یک آدم‌کش: وحدت است. هم اکنون نسخه ریمستر آن برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

داستان این بازی به شخصیتی به نام شی پاتریک کورماک برمی گردد که به خاطر اشتباه اسیسین ها که در زلزله و قتل و عام مردم توسط قطعه ای از تمدن اولیه خود را مقصر میداند و با کتابی که در آن راهنمایی هایی برای پیدا کردن تکه های تمدن اولیه نوشته را برداشته و از محفل فرار میکند اما در میان راه توسط دوستان خودش مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و از صخره سقوط میکند. شئی برای انتقام به تمپلارها می پیوندد. این بازی به بسیاری از ابهامات پاسخ داد که چرا اکیلیز در بازی کیش یک آدمکش ۳ تنها بود، یا پدر آرنو توسط چه کسی کشته شد.

درون بازی که در فضایی باز ارائه می شود و نمای سوم شخص دارد، با شخصیت هایی همچون هیثم کنوی (نسخه سوم) و آکیلیز داونپورت (معلم کانر کنوی در نسخه سوم) و ادواله (دستیار اول ادوارد کنوی در نسخه پرچم کرید سیاه ) برمی خورید.


توسعه دهنده: یوبی سافت سوفیا  💎
ناشر: یوبی سافت  💎
کارگردان: میکائیل لوزانوف - اسپس کروشکوف - مارتیت کیپل  💎
تهیه کننده: ایوان بالابانوف  💎
آهنگساز: الیتسا الکساندروا  💎
ژانر: اکشن ماجراجویی - مخفی کاری  💎
پلتفرم: پلی استیشن چهار - ایکس باکس وان  💎
مد: تک نفره  💎

نویسنده: اکرم منتظری

جالب بود؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!